Блог користувача: Поліщук Оксана

Для всіх

Ми вирішили познайомити вас детальніше з роботою кожного Вега-класу.
Сьогодні про 9 клас.Я викладаю історію, пан Іван Верещака- математику та інформатику, пані Інна Дерманюк - українську мову, пані Тетяна Могильова - українську літературу, пані Аліна Мец- зарубіжну, пані Ірина Щербановська - англійську мову, пані Наталія Воробйова- географію, пан Сергій Байдик - трудове та мистецтво, пан Віталій Гусак - спорт, пані Ольга Сахарова та пані Галина Лучик - основи здоров'я та біологію, пані Оксана Окулова - хімію, пані Олена Антикуз - фізику.

Щороку 9 клас опрацьовує по 70 уроків української мови та літератури, зарубіжної, англійської, геометрії, алгебри, біології, географії, інформатики, по 52 історії України та географії, 35 - трудового, інформатики, мистецтва, основ здоров'я та спорту. А ще 68 уроків хімії та 87 фізики.

Канікули за планом, навчальний рік поділений на 4 чверті.
В кінці року - свідоцтво державного зразка.

Учні старшої школи мають і самостійну роботу, і працюють з вчителями в зумі щодня.
Всі матеріали є на платформі і згідно розкладу учень має опрацювати відео, презентацію самостійно і виконати дз або тест. Всі матеріали авторські, не з ютубу. Все оцифроване, батькам не треба витрачатися на книжки чи зошити.

Уроки з вчителями в нас починаються з 14.00 і є щодня - від 1 до 3 уроків.
Вони консультаційні, без перевірки д/з чи оцінювання - все це лише на платформі, в електронному журналі і строго конфіденційно.
Розклад зумів оновлюється що два тижня і містить не лише уроки, а і широке позашкілля, що робить команда президентки. Відвідування позашкілля - за бажанням, консультацій - за потребою.
Всі консультації записуються.

Наповнюваність класів невелика, ефективність висока - ви можете особисто пересвідчитися в цьому, відвідавши наш сайт vega.net.ua і переглянувши записи уроків.
Там же ви можете ознайомитися з демо платформи за відповідною кнопкою.

Домашні перевіряються вчителями раз на тиждень.
Спілкування - в робочій групі класу.

У всіх наших класах є можливість пробного безкоштовного тижня.

Вартість навчання- 3000 грн/міс, родинам військових- 2000.

Набір - вже 🚀

[ Змінено: четвер 30 травня 2024 00:14 AM ]
 
Для всіх


Парламент Веги зійшовся у історичному батлі з парламентом 129 ліцею Кривого Рогу).
І хоч виграла 11-класниця Ліна з КР, наші трималися просто вау-стійко)


 
Для всіх

Екстернатне навчання в Україні - це форма навчання, яка дозволяє студентам отримувати освіту без постійного відвідування університету або іншого навчального закладу. Присутня можливість такого навчання і у онлайн-школі Вега. Чим саме вона відзначається у нас?

Самостійність: Учні екстернату мають більше відповідальності за своє навчання. Вони зазвичай самостійно вивчають навчальний матеріал, виконують завдання та здійснюють контроль за своїми навчальними досягненнями- мають доступ до нашої навчальної платформи, до всіх матеріалів, проте зосереджені на виконанні контрольних робіт.

Гнучкий графік: Основною перевагою екстернатного навчання у Вега є можливість робити це віддалено та власним темпом. Учні з екстерну зазвичай можуть поєднувати навчання в декількох навчальних закладах, якщо вони, наприклад, навчаються поза Україною.

Відсутність регулярних занять: в учнів екстернату зазвичай відсутні регулярні заняття з викладачами, які були б типовими для звичайної  форми навчання. Замість цього, вони можуть відвідувати консультації з вчителями онлайн або звертатися до них за допомогою месенджерів. Номери всіх вчителів для учнів відкриті.

Екзаменаційна сесія: Навчання в екстернаті закінчується  здачею контрольних робіт на кінець семестру або навчального року. Вони знаходяться на навчальній платформі і перевіряються вчителями. Учні повинні самостійно підготуватися до цих оцінювальних заходів.

Доступ до ресурсів: учням надається доступ до навчальних матеріалів онлайн і до всіх записів уроків з класами. Це дозволяє їм отримувати інформацію та ресурси для навчання з будь-якого місця з Інтернетом.

Екстернатне навчання стає все більш популярним в Україні через свою гнучкість і можливість поєднувати навчання з роботою чи іншими зобов'язаннями. Екстернатне навчання у онлайн-школі Вега- можливість якісно і без стресу для дитини отримати знання та ліцензійні документи про освіту.

[ Змінено: неділя 26 травня 2024 03:46 AM ]
 
Для всіх


Вчора парламент онлайн-школи Вега провів останню зустріч з циклу "Таємничих таємниць".
Гостею була наймолодша вчителька Веги, викладачка зарубіжної літератури, пані Аліна Мец.
Що приховує корінна чернівчанка з ТікТок?) 🤩


 
Для всіх


Нині у онлайн-школи Вега відбулася зустріч з єдиною українською антарктичною станцією. 🌟
Розташована вона на мисі Марина острова Галіндез за 7 км від західного узбережжя Антарктичного півострова. Між нами 15 000 кілометрів і 7 годин різниці в часі, а ще зараз там .. осінь! 🤩
Ми щиро вдячні біологу пану Олександру та фізикині пані Анні за екскурсію! ❤️‍


 
Для всіх


Наші найкращі, найкрасивіші мами отримали купу привітань, персональні листівки, а ще кахут, підготований учнями 7 та 10 класів. 🤩
Тож всі бажаючі мами змогли випробувати себе на знання біографій відомих жінок.
Зі святом, мами) ❤️‍
Переможницями ж кахуту стали Зоя Ткаченко, Марія Гедзенко, Тетяна Ащаулова та Катерина Карпова - вони вже отримали подарунки) 🌟


 
Для всіх

Нині відбувся 12 випуск Таємничих таємниць.
Що приховує вчителька географії пані Наталія, звідки знає оцінки пані директорки, чим захоплюється, за що полюбила свого чоловіка? - про все у випуску 🤩


 
Для всіх


Безкоштовний пробний тиждень в онлайн-школі "Вега"

Якщо ви, дорогі батьки, все ще в пошуках онлайн школи, бо
😶Ваша школа припиняє сімейне чи дистанційне навчання
😶Ви поза Україною і покидати українську школу не хочеться
😶Просто втомилися хвилюватися за безпеку дитини офлайн
😶Маєте якісь особисті причини

Та все вагаєтеся, то приходьте до нас на безкоштовний пробний тиждень!

😃Напишіть в особисті в соцмережах

Або
Тг @VegaSchool

Або
Лишіть заявку на сайті Vega.net.ua

Або
Зателефонуйте  050 966 1560

😃З вами поспілкується пані директорка особисто і зорієнтує

😃Потрібні дані - лише ПІ та електронна пошта. Ну і вказати клас.

🚀Приєднуйтеся до діючого Вега-класу з 1 по 11 і навчайтеся з нами!

Якщо сподобається - підписуємо договір, навчальний пробний тиждень в оплату не йде.

Якщо не сподобається - просто прощаємося(

Нагадуємо, що у Вега можна поєднувати навчання з будь якою іншою школою, якщо не бажаєте повністю перейти до нас.

💛Чекаємо

[ Змінено: четвер 25 квітня 2024 21:52 PM ]
 
Для всіх


Нині в гостях у вегівців вчителька музики пані Марина. 🤩
Що вона приховує в себе на Закарпатті?)🍒
У 11 випуску Таємничих таємниць:


[ Змінено: пʼятниця 19 квітня 2024 22:15 PM ]
 
Для всіх


В ліцеї "Вега" відкривається 2024-2025 навчальний рік.
Сьогодні про 8 клас. 🌟

Пані Оксана Поліщук викладає історію, пан Іван Верещака - математику та інформатику, пані Інна Дерманюк- українську мову, пані Тетяна Могильова - українську літературу, пані Аліна Мец - зарубіжну, пані Ірина Щербановська - англійську мову, пані Наталія Воробйова - географію, пані Марина Федьо - музику, пан Сергій Байдик - трудове та малювання, пан Віталій Гусак - спорт, пані Ольга Сахарова - основи здоров'я та біологію, пані Оксана Окулова - хімію, пані Олена Антикуз - фізику.
За класні години відповідає тьюторка - пані Тетяна Ащаулова.

Щороку 8 клас опрацьовує по 70 уроків української мови та літератури, зарубіжної, англійської, геометрії, алгебри,фізики, біології, географії, інформатики, по 35 історії, трудового, інформатики, мистецтва, малювання, основ здоров'я та спорту. А ще 68 уроків хімії та 52 - історії України.

Канікули за планом, навчальний рік поділений на 4 чверті.
В кінці року- табель.

Учні старшої школи мають і самостійну роботу, і працюють з вчителями в зумі щодня.

Всі матеріали є на платформі і згідно розкладу учень має опрацювати відео, презентацію самостійно і виконати д/з або тест. Всі матеріали авторські, не з ютубу. Все оцифроване, батькам не треба витрачатися на книжки чи зошити.

Уроки з вчителями в нас починаються з 14.00 і є щодня - від 1 до 3 уроків.
Вони консультаційні, без перевірки д/з чи оцінювання - все це лише на платформі, в електронному журналі і строго конфіденційно.

Розклад зумів оновлюється що два тижня і містить не лише уроки, а і широке позашкілля, що робить команда президентки. Відвідування позашкілля - за бажанням, консультацій- за потребою.
Всі консультації записуються.Наповнюваність класів невелика, ефективність висока - ви можете особисто пересвідчитися в цьому, відвідавши наш сайт vega.net.ua і переглянувши записи уроків.
Там же ви можете ознайомитися з демо платформи за відповідною кнопкою.
Домашні перевіряються вчителями раз на тиждень.
Спілкування - в робочій групі класу.

У всіх наших класах є можливість пробного безкоштовного тижня.
Вартість навчання- 3000 грн/міс, родинам військових - 2000 грн/міс.
Запис - вже)

[ Змінено: понеділок 15 квітня 2024 22:12 PM ]