Онлайн-школа «Вега» – український дистанційний ліцей
Site blog
Отож, завершилася 1 чверть, а отже пора підводити підсумки.
І доки учні відпочивали на канікулах, батьків хвилювали їх академічні результати - що там по оцінкам?
В онлайн-школі Вега не вийде не отримати оцінку за уроки, оскільки оцінювання ведеться постійно.
І поки початкова школа оцінюється вербально, старша школа має оцінку за кожен урок на платформі, яку вчителі виставляють у журнал за кожну роботу раз на тиждень.
Доступ до електронного журналу є у всіх, а отже дуже зручно відслідковувати навчальний прогрес.
Особливо враховуючи, що система одразу показує підсумковий бал за чверть.
В кінці кожного місяця також батькам надається розгорнутий звіт про оцінки та загальний стан навчання та позашкільної діяльності учня.
Початкова ж школа має індивідуальні зустрічі з тьюторкою.
Прогуляти в нас не виходить))
Раді познайомитися з нашими новими друзями - Національною бібліотекою України для дітей ☺️
На запрошення головної бібліотекарки пані Тетяни Первак познайомилися з величезним фондом бібліотеки - більше 500 000 книг на 90 мовах - то вам не жарти)
Приємно зауважити, що тепер і книжки авторства нашої директорки теж є у фондах ☺️
Дякуємо за дружбу та цікаву екскурсію!
Тиждень тривало голосування учнів та батьків за кращого вчителя 1 чверті
І поки вчителі обирали кращого учня, (нагадаємо, стипендію отримав Максим Рибалко з 11 класу), форма голосування за свого фаворита серед вчителів активно діяла теж)
Кращого вчителя обирають не вперше - минулого року кращими вчителями семестру стали Іван Верещака та Тетяна Могильова.
Цього року призові місця дісталися минулорічним фаворитам, а також Оксані Поліщук, Діані Барановій, Катерині Карповій, Марині Федьо, Сергію Байдику, Світлані Міщур, Ользі Железняк.
Проте беззаперечно вирвався вперед вчитель математики та інформатики.


Вітаємо і пишаємося!
Вже хорошою традицією стало відзначати кращого учня чверті в онлайн-школі Вега і нагороджувати його стипендією.
За кращого учня чверті голосують вчителі - враховують успішність, відвідування уроків, залученість у навчання.
Минулого року грошові призи собі вихопили:
🚀Артем Ткаченко
🚀Альона Кузьменко
🚀Дмитро Сухенко
🚀Іван Кутько
Цього ж року стипендіальний рік у онлайн-школі Вега відкриває учень 11 класу Максим Рибалко- доречі, новенький ☺️
Вітаємо Максима!
Гарного польоту з Вега!
А ми продовжуємо традиційну рубрику знайомства з вчителями онлайн-школи Вега "Таємничі таємниці" і відкриваємо 2 сезон!
1 випуск вже на каналі, а в цьому свої таємниці розкриває вчителька 2 класу Світлана Міщур.
Який секрет довголіття її сомика, що живе в акваріумі вже 20 років, за що отримала двійку у 2 класі і як ледве не замерзла у кучугурі, як прийшла у Вегу і чи любить огірки- у випуску)

У онлайн-школі Вега немає класичних батьківських зборів і не буде НІКОЛИ.
Всі оцінки є конфіденційною інформацією, а всі питання навчання вирішуються з вчителями, тьюторкою чи директоркою особисто.
Проте наші батьки щодватижні збираються разом.
Для чого?
Вчитися, прокачувати батьківські скіли, спілкуватися.
За 1,5 місяці навчання до наших батьків вже завітала педагогиня-тренерка та юрист.
Сьогодні ж у нас зустріч з психологинею @tanya_ashaylova
Тема надзвичайно важка і важлива- як говоряти з дітьми про війну?
На жаль, актуально, але віримо, що наша Перемога все ближче!
Школа батьківства є необов'язковою, збирає лише тих батьків, кому дійсно цікава заявлена тема і входить у вартість навчання учня.

Увага, увага, всіх бажаючих школи Вега запрошено на майстерку з гри в шахи!
11.10
18.00
ОБОВ'ЯЗКОВО ПЕРЕДРЕЄСТРАЦІЯ у цій формі- посилання персонально надішлють на пошту тим, хто зареєструвався
https://forms.gle/tvaqLeZdwfUWfWCA6
Має бути цікаво, адже засновнику школи, Ігорю, всього 15 років)
Реєструйтеся)
Від Веги модерує зустріч Влад Піддубняк

Цього тижня учні онлайн-школи Вега провели уроки добра від фонду @happy_paw
Познайомилися з долею бездомних котиків та собачок, поговорили про правила поводження з бездомними тваринками та правила турботи про них.
З радістю підтримуємо корисні суспільні акції)
Вдячні вчителям початкової школи за ініціативу проведення уроків☺️


Із задоволенням розповідаємо, що за багаторічну сумлінну працю, особистий вклад в розвиток освіти України почесними подяками голови Подільської в м. Києві районної адміністрації за підписом голови Управління освіти Олексія Сидоренка нагороджені наступні вчителі онлайн-школи Вега:
Антон Атаманчук
Світлана Міщур
Ольга Железняк
Оксана Поліщук
Іван Верещака
Сергій Байдик
Віта Споран
Вітаємо і пишаємося)
Всі учні онлайн-школи Вега збирають косміки.
Їх можна отримати за:
🚀Добрі справи - волонтерство
🚀Позашкілля, допомогу школі
🚀Активність на уроках
Це система мотивації, що працює у нашій школі)
На жаль, онлайн система дійсно має багато питань до самостійності та вмотивованості учнівства, тож внутрішня валюта допомагає триматися в тонусі!
Косміки потім можна буде поміняти на подарунки - чашки, футболки, іграшки, канцелярію...
Тож вперед збирати косміки!
Доречі, є шанс здобути монеток для обміну на призи навіть якщо Ви не учень Веги, ба більше - зовсім не учень).
Деталі тут:
https://vega.net.ua/enrol/index.php?id=729