Блог сайту

Для всіх

Ми вирішили познайомити вас детальніше з роботою кожного Вега-класу.
Сьогодні про 9 клас.Я викладаю історію, пан Іван Верещака- математику та інформатику, пані Інна Дерманюк - українську мову, пані Тетяна Могильова - українську літературу, пані Аліна Мец- зарубіжну, пані Ірина Щербановська - англійську мову, пані Наталія Воробйова- географію, пан Сергій Байдик - трудове та мистецтво, пан Віталій Гусак - спорт, пані Ольга Сахарова та пані Галина Лучик - основи здоров'я та біологію, пані Оксана Окулова - хімію, пані Олена Антикуз - фізику.

Щороку 9 клас опрацьовує по 70 уроків української мови та літератури, зарубіжної, англійської, геометрії, алгебри, біології, географії, інформатики, по 52 історії України та географії, 35 - трудового, інформатики, мистецтва, основ здоров'я та спорту. А ще 68 уроків хімії та 87 фізики.

Канікули за планом, навчальний рік поділений на 4 чверті.
В кінці року - свідоцтво державного зразка.

Учні старшої школи мають і самостійну роботу, і працюють з вчителями в зумі щодня.
Всі матеріали є на платформі і згідно розкладу учень має опрацювати відео, презентацію самостійно і виконати дз або тест. Всі матеріали авторські, не з ютубу. Все оцифроване, батькам не треба витрачатися на книжки чи зошити.

Уроки з вчителями в нас починаються з 14.00 і є щодня - від 1 до 3 уроків.
Вони консультаційні, без перевірки д/з чи оцінювання - все це лише на платформі, в електронному журналі і строго конфіденційно.
Розклад зумів оновлюється що два тижня і містить не лише уроки, а і широке позашкілля, що робить команда президентки. Відвідування позашкілля - за бажанням, консультацій - за потребою.
Всі консультації записуються.

Наповнюваність класів невелика, ефективність висока - ви можете особисто пересвідчитися в цьому, відвідавши наш сайт vega.net.ua і переглянувши записи уроків.
Там же ви можете ознайомитися з демо платформи за відповідною кнопкою.

Домашні перевіряються вчителями раз на тиждень.
Спілкування - в робочій групі класу.

У всіх наших класах є можливість пробного безкоштовного тижня.

Вартість навчання- 3000 грн/міс, родинам військових- 2000.

Набір - вже 🚀

[ Змінено: четвер 30 травня 2024 00:14 AM ]
 
Для всіх
Всім привіт. Хочу лишити свої враження про навчальний рік в нашій школі та подякувати усім, хто був зі мною. Мені дуже сподобалось вчитися в цій школі.Тут я отримав багато почуттів та багато чого дізнався. Більше всього хочу подякувати вчителям ви просто космос🤩.Вчитися так мені набагато легше.Всім гарних канікул😽.
Мітки:
[ Змінено: середа 29 травня 2024 23:06 PM ]
 
Для всіх


Парламент Веги зійшовся у історичному батлі з парламентом 129 ліцею Кривого Рогу).
І хоч виграла 11-класниця Ліна з КР, наші трималися просто вау-стійко)


 
Для всіх

Екстернатне навчання в Україні - це форма навчання, яка дозволяє студентам отримувати освіту без постійного відвідування університету або іншого навчального закладу. Присутня можливість такого навчання і у онлайн-школі Вега. Чим саме вона відзначається у нас?

Самостійність: Учні екстернату мають більше відповідальності за своє навчання. Вони зазвичай самостійно вивчають навчальний матеріал, виконують завдання та здійснюють контроль за своїми навчальними досягненнями- мають доступ до нашої навчальної платформи, до всіх матеріалів, проте зосереджені на виконанні контрольних робіт.

Гнучкий графік: Основною перевагою екстернатного навчання у Вега є можливість робити це віддалено та власним темпом. Учні з екстерну зазвичай можуть поєднувати навчання в декількох навчальних закладах, якщо вони, наприклад, навчаються поза Україною.

Відсутність регулярних занять: в учнів екстернату зазвичай відсутні регулярні заняття з викладачами, які були б типовими для звичайної  форми навчання. Замість цього, вони можуть відвідувати консультації з вчителями онлайн або звертатися до них за допомогою месенджерів. Номери всіх вчителів для учнів відкриті.

Екзаменаційна сесія: Навчання в екстернаті закінчується  здачею контрольних робіт на кінець семестру або навчального року. Вони знаходяться на навчальній платформі і перевіряються вчителями. Учні повинні самостійно підготуватися до цих оцінювальних заходів.

Доступ до ресурсів: учням надається доступ до навчальних матеріалів онлайн і до всіх записів уроків з класами. Це дозволяє їм отримувати інформацію та ресурси для навчання з будь-якого місця з Інтернетом.

Екстернатне навчання стає все більш популярним в Україні через свою гнучкість і можливість поєднувати навчання з роботою чи іншими зобов'язаннями. Екстернатне навчання у онлайн-школі Вега- можливість якісно і без стресу для дитини отримати знання та ліцензійні документи про освіту.

[ Змінено: неділя 26 травня 2024 03:46 AM ]
 
Prokopenko Oleh - субота 25 травня 2024 11:51 AM
Для всіх

✨ Наразі, багато з нас ще повинні вчитися, а деякі - навіть мають борги. Ніхто не хоче сидіти влітку з боргами та щось вчити, поки інші гуляють та відпочивають. Хтось каже, що дуже багато завдань, хтось каже, що недостатньо часу, а хтось каже, що він вчиться увесь день, але має борги. Що ж з цим робити та як подолати, щоб не було боргів, вчитися із задоволенням та мати знання після закінчення і при цьому, не витрачати купу часу.

Як саме це зробити?

✨ Ось декілька порад від мене, за допомогою яких я зміг закінчити останні дві чверті на неділю раніше до канікул:

1) Дисципліна. Дисципліна - це певний чіткий порядок виконання дій певною особою. Для чого вона потрібна? За допомогою дисципліни можна себе скоординувати, щоб увесь робочий тиждень навчатися і не відволікатися або відкладати на "потім". Усі ж ми знаємо, що потім цей "потім" стає проґаваним часом.

2) Графік або щоденник. Мабуть ви чули, що в успішних людей існують свої графіки на день. Але, мало хто з нас має такі при собі, та чесно кажучи, ніхто за це не хвилюється. Для чого ж він потрібен, цей "графік"? Графік дає Вам змогу розподілити та розписати вашу послідовність дій на день. Також, графік Вас координує та дисциплінує, щоб Ви змогли ефективніше вчитися. Але, потрібно дуже чітко розписувати час на певну дію так, щоб це давало змогу також і відпочивати Вам, і займатися своїми справами окрім навчання. Як людина, котра вже більше 3 місяців веде графік - це дуже важливо. Інакше, буде вигорання та перевтома.

3) Відпочинок. Відпочинок - це дуже важлива складова дня усіх людей. Без відпочинку ми би не змогли ефективно вчитися, працювати, тренуватися та виконувати будь-яку роботу. Відпочинок дає змогу відволіктись від навчання та праці, а це дає змогу перезавантажитись та налаштуватись на наступну працю. Якщо вчитися і працювати без відпочинку, увесь день - буде перевтома та вигорання, пропаде бажання виконувати будь-яку роботу. Це не є гуд. Якщо Ви будете працювати аби-як - тоді і знань ніяких майже не залишиться, оскільки наш мозок не зможе обробити усю ту інформацію, котру Ви постійно бачите кожен день. Тому, це також дуже важний аспект для продуктивного навчання.

✨ Вже дуже скоро канікули). Тому, усім вам, учні, я бажаю, щоб ви закінчили ваш клас до початку літа і гарно відпочили, а хто має якійсь борги - якомога скоріше їх здали).

[ Змінено: субота 25 травня 2024 11:52 AM ]
 
Для всіх


Вчора парламент онлайн-школи Вега провів останню зустріч з циклу "Таємничих таємниць".
Гостею була наймолодша вчителька Веги, викладачка зарубіжної літератури, пані Аліна Мец.
Що приховує корінна чернівчанка з ТікТок?) 🤩


 
Для всіх


Нині у онлайн-школи Вега відбулася зустріч з єдиною українською антарктичною станцією. 🌟
Розташована вона на мисі Марина острова Галіндез за 7 км від західного узбережжя Антарктичного півострова. Між нами 15 000 кілометрів і 7 годин різниці в часі, а ще зараз там .. осінь! 🤩
Ми щиро вдячні біологу пану Олександру та фізикині пані Анні за екскурсію! ❤️‍


 
Для всіх


Наші найкращі, найкрасивіші мами отримали купу привітань, персональні листівки, а ще кахут, підготований учнями 7 та 10 класів. 🤩
Тож всі бажаючі мами змогли випробувати себе на знання біографій відомих жінок.
Зі святом, мами) ❤️‍
Переможницями ж кахуту стали Зоя Ткаченко, Марія Гедзенко, Тетяна Ащаулова та Катерина Карпова - вони вже отримали подарунки) 🌟


 
Для всіх

Нині для всеукраїнської платформи підвищення кваліфікації АтомсХаб директорка Оксана Поліщук представила топ5 родзинок виховної роботи, що впроваджуватися в школі парламентом.
Чим онлайн-школа Вега може поділитися з класними керівниками?
У записі


[ Змінено: четвер 9 травня 2024 23:46 PM ]
 
Для всіх


Нині відбулася прем'єра директорки онлайн школи "Вега" Оксани Поліщук для Всеукраїнського освітнього порталу Всеосвіта. Говорили про публічність, вчителів-блогерів та особистий бренд.
Вітаємо пані Оксану та запрошуємо до перегляду


[ Змінено: середа 8 травня 2024 19:50 PM ]