Онлайн-школа «Вега» – український дистанційний ліцей
Site blog
У онлайн-ліцеї "Вега" стартує 2024-2025 навчальний рік! 🌟
Тож ми вирішили познайомити вас детальніше з роботою кожного Вега-класу.
Сьогодні про 10 клас.
Пані Оксана Поліщук викладає історію, пан Іван Верещака- математику та інформатику, пані Інна Дерманюк - українську мову, пані Тетяна Могильова - українську літературу, пані Аліна Мец - зарубіжну, пані Ірина Щербановська- англійську мову, пані Наталія Воробйова - географію, пан Сергій Байдик - трудове та мистецтво, пан Віталій Гусак- спорт, пані Галина Лучик - основи здоров'я та біологію, пані Оксана Окулова- хімію, пані Олена Антикуз - фізику.
Щороку 10 клас опрацьовує по 70 уроків української мови та літератури, громад. освіти, англійської, біології, по 52 історії України, хімії, ЗУ, інформатики та географії, 35 - зарубіжної, всесвітньої, спорту, технологій та мистецтва. А ще 105 фізики.

Канікули за планом, навчальний рік поділений на 4 чверті.
В кінці року - табель.
Учні старшої школи мають і самостійну роботу, і працюють з вчителями в зумі щодня.
Всі матеріали є на платформі і згідно розкладу учень має опрацювати відео, презентацію самостійно і виконати дз або тест. Всі матеріали авторські, не з ютубу. Все оцифроване, батькам не треба витрачатися на книжки чи зошити.
Уроки з вчителями в нас починаються з 14.00 і є щодня- від 1 до 3 уроків.
Вони консультаційні, без перевірки д/з чи оцінювання- все це лише на платформі, в електронному журналі і строго конфіденційно.
Розклад зумів оновлюється що два тижня і містить не лише уроки, а і широке позашкілля, що робить команда президентки. Відвідування позашкілля- за бажанням, консультацій- за потребою.
Всі консультації записуються.
Наповнюваність класів невелика, ефективність висока - ви можете особисто пересвідчитися в цьому, відвідавши наш сайт vega.net.ua і переглянувши записи уроків.
Там же ви можете ознайомитися з демо платформи за відповідною кнопкою.
Домашні перевіряються вчителями раз на тиждень.
Спілкування - в робочій групі класу.
У всіх наших класах є можливість пробного безкоштовного тижня.
Вартість навчання- 3000 грн/міс, родинам військових- 2000.
Оплата суто помісячна, без одноразових платежів і оплати літа.
Старт набору у 10 клас - вже😉
Наступний випуск "Таємничих таємниць" відбувся)
В гостях- пані Галина Лучик, вчителька біології в старшій школі. ❤️
Де виросла, яке має хобі, як потрапила у Вегу і чому саме біологія? 🤩
Відповіді тут:
А у вашій школі є учнівський парламент? Діліться в коментарях!
👩🎓 Після організації якісного навчання у онлайн-школі, батьків учнів переймаються соціалізацією. Адже дитина "постійно в гаджеті, одна в кімнаті, сам на сам із собою..."
🤩 А знаєте, і онлайн може бути теплим, дружнім і сімейним, якщо його правильно організувати.
😱 А якщо довірити це... самим учням?
29.03.2024 о 19:00
☕️ Затишно, за філіжанкою кави, у форматі відеоінтерв’ю і невимушеного спілкування поговоримо про:
- групу журналістів,
- дівчачий клуб,
- засідання мам,
- інста-блоги,
- учнівський парламент, що дійсно працює, і президента, яку обрали чесно і прозоро.
💙 Знайомтеся - учнівський парламент онлайн-школи Вега - Христина, Божена, Олег, Ангеліна, Оксана, Влада!
І звісно, директорка - Оксана Поліщук!
2 години і 5 хвилин учнівського драйву і шалених ідей!!!!
Відзняли черговий випуск "Таємничих таємниць".
Сьогодні в гостях пані Оксана - вчителька хімії. ❤️
Де працює, крім Веги, чому влітку їде до Фінляндії, чи бачила колайдер? 🤩
Дивіться у випуску:
В онлайн-школі "Вега" стартує 2024-2025 навчальний рік!
Тож ми вирішили познайомити вас детальніше з роботою кожного Вега-класу.
Базовий вчитель 1 класу- пан Антон Атаманчук. Він викладає ЯДС, українську мову та математику.
З ним в парі пані Віта Споран на англійській, пан Віталій Гусак на спорті, пані Марина Федьо на мистецтві і пан Сергій Байдик на дизайні.
За класні години відповідає тьюторка - пані Тетяна Ащаулова.
Навчається 1 клас згідно програм НУШ, щороку опрацьовує 245 уроків мови, 140- математики, 70- англійської, 105- ЯДС, 35- дизайну, 70- мистецтва та 105 річних уроків спорту.
Канікули за планом, навчальний рік поділений на 4 чверті.
1-й клас працює з вчителями в зумі щодня. Уроки в нас починаються з 14.00
Наповнюваність класів невелика, ефективність висока- ви можете особисто пересвідчитися в цьому, відвідавши розділ "Початкова школа" на нашому сайті Vega.net.ua.
Всі уроки записуються, а навчальні матеріали вже завантажені на платформу. Зайшовши туди за індивідуальними паролями, ви знайдете не лише матеріали уроку, а і завдання для самоперевірки.
Всі потрібні прописи і зошити теж оцифровані.
Вартість навчання - 4000 грн/міс, родинам військових - 3000.
Старт набору в 1-й клас - вже😉
Чекаємо першачків)
Сьогодні вже як місяць дівочому клубу! Справді час летить дуже швидко, за цей місяць вони встигли провести чотири зустрічі✨
На цих зустрічах вони: розмовляли, грали у психологічні ігри, наприклад гра "перевтілення " а також грали у Roblox, а ще в них була майстриня манікюру💅
Це чудове ком'юніті, де можна поспілкуватись про що хочеш. З ними весело проводити час та й взагалі вони комфортіки🌷💘
Тому вітаємо їх у коментарях, та бажаємо успіхів у їхніх починаннях!💐🎉
Гляньте лише на відгуки🥹
"дівочий клуб самий кращий і цікавіший❤️" - Настя Логовська
"Я дуже вдячна що є дівочий клуб, мені він дуже сильно подобаєтся"-Настя Андрієнко
"Я дякую усім, хто був та буде на наших зустрічах, а також дякую за гарний настрій, ви дуже круті!"-Катерина Шатухо, засновниця клубу
"Мені дуже подобаєтся
бути в дівочому клубі Вега🤩
Ми розмовляємо на різні теми.
А також знайомимось з дівчатами з усіх класів"-Тіна Гугушліві
"В дівич клубі можна чудово провести час. Основна ціль клубу- спілкування.
Дівчатам дуже подобається дівич зустрічі, які проводяться раз на тиждень. На зустрічах вони розмовляють, грають в різні ігри, готують. На одну з таких зустрічей прийшла майстриня манікюру, вона ж наша учениця та учасниця клубу"-Христина Демченко, співзасновниця клубу
"Дівочій клуб дуже цікавий🧐
Можно на різні теми розмовляти😁
Можно розмовляти та знайомитись з іншими🌎
Ходимо на дівочі зустрічі⛄️
Граємо в крокодила🌊
Розказуємо щось цікаве💨
Розмовляємо як в кого справи що робимо🌻
Кожен день щось новеньке🍃
Тут немає наших батьків та можемо говорити свої секретики😼
Та саме головне!...
ЦЕЙ ДІВОЧИЙ КЛУБ НАЙКРАЩИЙ В МОЄМУ ЖИТТІ!!!!!🥳🥳🥳🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩"- Анастасія Андрієнко
"Мені подобається дівич клуб. Тут багато цікавого😍 Кукінг, ігри, розмовляти на різні теми можна тут с дівчатками❤️"- Марина Карпова
Після організації якісного навчання у онлайн-школі, батьків турбує соціалізація.
Адже дитина постійно в гаджеті, одна в кімнаті, сам на сам з собою.
Проте і онлайн може бути теплим, дружнім і сімейним, якщо його правильно організувати.
А ще- якщо довірити це... самим учням.
Про групу журналістів, дівчачий клуб, засідання мам, інста-блоги, учнівський парламент, що дійсно працює і президента, яку обрали чесно і прозоро.
Досвідом організації учнівського самоврядування поділиться парламент онлайн-школи Вега. 🤩
Вперше на Всеукраїнській трансляції в педагогічному клубі СУТО ПРО, що є-рецензентом Естонії.
Заплануйте і завітайте подивитися на трансляцію)
Чи бродили калюжами наші маленькі/великі вчителі, на кого вчилися і ким хотіли бути, у кого закохалися 1 раз, як обрали стати вчителем і як потрапили у онлайн-школу Вега? 🤩
Нині, в 10 ювілейному випуску Таємничих таємниць, про себе розкаже Сергій Байдик - вчитель технологій, мистецтва та дизайну. ⚡🔥
Вчителі насправді таять багато секретів💀 і загадок.
Хтось в школі отримував двійки, хтось прогулював, хтось щоденника ховав)
А потім вони виросли і стали найкращими вчителями) 🤩
Які таємниці приховує найдосвідченіша вчителька онлайн-школи Вега - фізикиня пані Олена Антикуз - у 9 випуску Таємничих таємниць ❤️
Звісно, соцмережі - це обличчя будь-якого освітнього закладу і не тільки. Обирають школу за відгуками, сарафанним радіо і саме за ними - сторінками в усіх усюдах.
Онлайн-школу особливо.
Адже тут важче організувати фотозвіт - дітей навколо парти не поставиш.)

🤔 Проте на що я б радила звернути увагу в шкільних соцмережах?
От уявляєте, не на помилки, не на колір оформлення і брендові дизайни, не на гармонійність цих сторінок. Все це важливо, але вчити вашу дитину буде не смм-спеціаліст, контент-менеджер і дизайнер.
Чесно - я сама рідко читаю пости шкільних соцмереж.
🚀 Тож зверніть і ви увагу на... сторіс! Очевидно, на них.
Адже в той час, як пости можуть бути тихо-ідеальними, саме в сторісах має кипіти життя. Нехай нашвидкоруч, нехай не вельми естетично, але сторіси - то яскраві миті тут і зараз.
Там мають бути діти!
І не треба думати, що онлайн то неможливо.
А ще - там мають бути живі діти, з живими емоціями, не сфотошоплені, не завантажені зі стоків. Повірте, ви їх розпізнаєте. І щоб відео побільше.)
Успіхів вам у моніторингу шкільних соцмереж.
Ну і до нас у сторіс забігайте.)