Онлайн-школа «Вега» – український дистанційний ліцей
Site blog
Anyone in the world
В онлайн-школі Вега ми не проводимо класичних батьківських зборів із підрахунком оцінок і звітами.
Натомість — зустрічаємося з батьками на тренінгах, майстерках і розмовах, що дійсно допомагають зрозуміти й підтримати дітей 💬
Цього року ми вже мали неймовірно теплі й корисні зустрічі з арттерапевткою та візажисткою, а зараз зібралися з психологинею пані Тетяною Ащауловою.

Тема непроста, але вкрай важлива — селфхарм і суїцидальні спроби серед підлітків. На жаль, це виклик сучасності, з яким ми не можемо заплющувати очі.
💛 У школі «Вега» ми щиро підтримуємо просвітництво, відкритий діалог і співпрацю з батьками. Бо лише разом ми можемо створити для дітей безпечне й розуміюче середовище 🌿