Онлайн-школа «Вега» – український дистанційний ліцей
Блог сайту

У онлайн-школі Вега немає класичних батьківських зборів і не буде НІКОЛИ.
Всі оцінки є конфіденційною інформацією, а всі питання навчання вирішуються з вчителями, тьюторкою чи директоркою особисто.
Проте наші батьки щодватижні збираються разом.
Для чого?
Вчитися, прокачувати батьківські скіли, спілкуватися.
За 1,5 місяці навчання до наших батьків вже завітала педагогиня-тренерка та юрист.
Сьогодні ж у нас зустріч з психологинею @tanya_ashaylova
Тема надзвичайно важка і важлива- як говоряти з дітьми про війну?
На жаль, актуально, але віримо, що наша Перемога все ближче!
Школа батьківства є необов'язковою, збирає лише тих батьків, кому дійсно цікава заявлена тема і входить у вартість навчання учня.
10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров’я, покликаний підвищити рівень обізнаності суспільства про проблеми психічного здоров’я та мобілізувати зусилля на його підтримку.

Для того, щоб ніколи не довелося мати справу з психічними захворюваннями, важливо не лікувати наслідки, а попереджати та запобігати можливій появі недуги. Фізичний і психічний стан людини тісно взаємопов’язані. Існує кілька правил для підтримки здорового тіла і духу:
🚀Спорт і правильне харчування.
🚀 Глибокий сон не менше 7-8 годин.
🚀 Хобі та захоплення.
🚀Спілкування з цікавими і позитивними людьми.
🚀 Уміння і можливість виговоритися.
Будьмо уважними один до одного та оберігаймо власне психічне здоров'я.

Увага, увага, всіх бажаючих школи Вега запрошено на майстерку з гри в шахи!
11.10
18.00
ОБОВ'ЯЗКОВО ПЕРЕДРЕЄСТРАЦІЯ у цій формі- посилання персонально надішлють на пошту тим, хто зареєструвався
https://forms.gle/tvaqLeZdwfUWfWCA6
Має бути цікаво, адже засновнику школи, Ігорю, всього 15 років)
Реєструйтеся)
Від Веги модерує зустріч Влад Піддубняк

Цього тижня учні онлайн-школи Вега провели уроки добра від фонду @happy_paw
Познайомилися з долею бездомних котиків та собачок, поговорили про правила поводження з бездомними тваринками та правила турботи про них.
З радістю підтримуємо корисні суспільні акції)
Вдячні вчителям початкової школи за ініціативу проведення уроків☺️


Із задоволенням розповідаємо, що за багаторічну сумлінну працю, особистий вклад в розвиток освіти України почесними подяками голови Подільської в м. Києві районної адміністрації за підписом голови Управління освіти Олексія Сидоренка нагороджені наступні вчителі онлайн-школи Вега:
Антон Атаманчук
Світлана Міщур
Ольга Железняк
Оксана Поліщук
Іван Верещака
Сергій Байдик
Віта Споран
Вітаємо і пишаємося)
Всі учні онлайн-школи Вега збирають косміки.
Їх можна отримати за:
🚀Добрі справи - волонтерство
🚀Позашкілля, допомогу школі
🚀Активність на уроках
Це система мотивації, що працює у нашій школі)
На жаль, онлайн система дійсно має багато питань до самостійності та вмотивованості учнівства, тож внутрішня валюта допомагає триматися в тонусі!
Косміки потім можна буде поміняти на подарунки - чашки, футболки, іграшки, канцелярію...
Тож вперед збирати косміки!
Доречі, є шанс здобути монеток для обміну на призи навіть якщо Ви не учень Веги, ба більше - зовсім не учень).
Деталі тут:
https://vega.net.ua/enrol/index.php?id=729
До початківців онлайн-школи Вега завітав Назар Соляник - провідний фахівець відділу реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків Печерського РУ ГУ ДСНС у м. Києві.
Захід: «Безпека починається з тебе» був насиченим і практичним - і пожежні машини побачили, і пса Патрона обговорили.)
Завтра подібний тренінг відвідають і старші учні.
Дякуємо ДСНС за їх перший онлайн-досвід в нашій школі)
Пані президентка @_kristinsvx продовжує знайомити з командою парламенту 2024-2025🚀
Катерина Ша - пряма мова)

Вітаю, мене звати Катерина
навчаюсь у 8 класі нашої школи.
Живу у Одесі.
Спілкуюсь з іноземцями, вивчаю англійську, мрію побачити Америку.
Інколи малюю, люблю тварин, є кішка та собака.
Власниця дівочого клубу. Вега-найкрутіша у світі!
Вітаємо, Катерина)
Робимо цикл постів про наш парламент 2024-2025 ☺️
Сьогодні президентка @_kristinsvx представила свою команду!
Першою знайомимо з Веронікою🚀
Пряма мова)
Привіт! Мене звати Вероніка, навчаюсь у 10 класі нашого ліцею)
Живу в Ірпіні.
Займаюся спортом та вивчаю іноземні мови.
Привіт, Вероніко)
Вересень добігає кінця, а отже вже можна дізнатися де Вега-випускники 2023-2024 навчального року☺️
Що ми, власне, і зробили)
Де ж вони?
Читайте у скрінах☺️
Успіхів, випускники!
