Блог сайту

Для всіх

Космонавти, ловіть порцію корисностей від нашої психологині пані Тетяни 🌟

БСМ

Так, я все вірно написала😉
БСМ - білатеральна стимуляція мозку, тобто почергова стимуляція правої і лівої півкулі головного мозку за допомогою різних прийомів.

Чим корисна така стимуляція?
- допомагає позбутися посттравматичного стресу
- зменшує страх і тривожність
- позбавляє від негативних спогадів
- допомагає розвинути самопізнання.

Способи перемикання півкуль мозку:

 • рухаючи очима вправо - вліво;
 • тапінг/ простукування себе долонями по плечах, грудях, колінах так звана вправа "Метелик" ( руки лежать хрест - навхрест);
 • прослуховування білатеральної музики. Вона здійснює почергову стимуляцію звуками лівої та правої частини мозку, яка задіює і прискорює механізм  опрацювання негативного досвіду.

Слухати треба у навушниках, щоб звуки почергово подавалися у ліве та праве вухо.
❤️🌟

 
Для всіх

Нині Вега задружилася із чудовими... і людьми, і тваринами!
Центральний Київський зоопарк зустрів всю нашу столичну навалу не лише привітно, а і пізнавально - пані Валентина, співробітниця, провела дітям тактильну екскурсію.

Змія, павук, таргани, кажани, паличники, криска)
Всі були поглажені, потіскані і вивчені в їх користі для природи.
Навіть деякі мами осмілилися пощупати тарганчиків😁
Дякуємо, @zookyiv ❤️
Прийдемо ще)

Щиро вдячні мамі Зої з 8 класу, пані Марії Андрєєвій, що домовилася за таку корисну зустріч для нас) ❤️

[ Змінено: середа 25 жовтня 2023 22:48 PM ]
 
Для всіх

Привіт!

Як часто натискаєте клавішу "cancel"? Ну, звісно ж, ви пам'ятаєте, що вона означає, тому натискаєте її без остраху тоді, коли не впевнені у своїх діях і хочете щось відмінити.

Чи знаєте ви, що саме від англійського "to cancel" ("скасувати") утворився неологізм "закенселити" (закенселіти, заканселити)? На мові сленгу це означає піддати когось публічному засудженню або ігнору...

У всемережжі зустрічаються й інші значення цього слова:

 1. Звільнити когось чи щось, відхилити чи відкинути людину, ідею.
 2. Покінчити з кимось, без шансу на відкуплення.

Дієслово "to cancel" безпосередньо пов'язане з так званою культурою скасування. Це узагальнене визначення дій, у яких люди публічно засуджують інших за сказане чи зроблене.

Не менш поширеним є слово "шеймінг" (від англ. "shame" - "ганьба"). Утворене від нього дієслово "шеймити" цілком може бути синонімом до "кенселити" (наголос на "Е").

 
Для всіх

Нині учнівський актив Веги привітав вчителів з професійним святом!
Дякуємо щиро президентці Ангеліні Гризловій та її команді!❤️🎈🎊


[ Змінено: середа 4 жовтня 2023 19:36 PM ]
 
Для всіх

Нині відбувся дружній баттл між учнями онлайн-школи Вега та учнями 10 класу Кремінецької школи №5. Говорили про козацтво, розгадували телеграми, знайомилися) Було круто! ❤️🌟


 
Для всіх

В онлайн-школі Вега відбулися вибори президента. З 3 кандидаток більшістю голосів було обрано ученицю 8 класу Гризлову Ангеліну.
Вітаємо з перемогою! 🎊🏆♥️🔥🌟


[ Змінено: пʼятниця 29 вересня 2023 20:16 PM ]
 
Для всіх

Рейтинг найкращих шкіл Києва за підсумками НМТ 2023 року, складений за допомогою інформаційного освітнього ресурсу «Освіта.ua», який враховував результати національного мультипредметного тесту (НМТ), отримані випускниками шкіл у 2023 році і визначив найвищі позиції серед загальноосвітніх навчальних закладів Києва в рейтингу шкіл України.Серед 436 шкіл, що взяли участь у рейтингу, онлайн-школа "Вега" зайняла 150-те місце.
Посилання на рейтинг: https://osvita.ua/school/rating/89946/

 
Поліщук Оксана
Поліщук Оксана - вівторок 22 серпня 2023 21:54 PM
Для всіх

Продовжимо розбиратися в ситуаціях, які важливі для аналізу при виборі онлайн-школи.

🚩Обов'язково зверніть увагу на ліцензування школи.
Нині освітній ринок переповнений і не можна керуватися лише довірою.
Школа, на яку ви звернули увагу, може виявитися ФОП, а ФОП не видає освітні документи.
Або ваша дитина вчитиметься в школі А, а табель чи свідоцтво буде підписаний зі школи Б.
Ніби і законно, а ніби- завідомо обман.

🚩Обов'язково перевірте освітній заклад у реєстрі, попросіть надати ліцензію, код ЄДРПОУ і просто прогугліть інформацію.

🚩Не забудьте поспитати, чи має школа випускників- будь-який ліцензований заклад покаже вам приклад свідоцтв про закінчення школи, переглянувши які ви зможете впевнитися у законності в державно-правовому полі роботи цієї школи.

Обирайте лише перевірені заклади!

🚀P.S. Інформацію про Вегу можна знайти на всіх державних тематичних ресурсах


 
Для всіх

Доброго дня, шановні читачі!
Сьогодні ми хочемо розповісти вам про захоплюючу подію, яка відбулася вчора - День відкритих дверей в онлайн-школі "Вега". Для всіх бажаючих познайомитися з нами ближче, цей день став відмінною можливістю відкрити двері до навчання майбутнього!

На заході було представлено програми навчання для учнів від 1-го до 11-го класу, де кожна з програм зосереджена на розвитку та зростанні молодших та старших школярів. Від найменших до підлітків, наша команда професіоналів готова забезпечити високу якість освіти, використовуючи сучасні педагогічні методики та інтерактивні засоби навчання.

Особливо вразили наших гостей відкриті та позитивні вчителі, готові допомогти розкрити потенціал кожної дитини. Учні школи "Вега" оточені зіставленням, підтримкою та можливістю розвиватися в різних напрямках, що дозволяє їм стати справжніми лідерами у майбутньому.

Не лише відмінна освіта, але і затишна атмосфера, де кожен учень - це частина великої сім'ї "Вега". З нами вивчати світ не тільки цікаво, але й захопливо. Ми горді, що маємо можливість виховувати майбутнє нашої країни!

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина отримала найкращу освіту та незабутні шкільні роки, не сумнівайтесь - "Вега" - це вірний вибір. Спостерігайте за нашими оголошеннями та приєднуйтеся до нашої спільноти майбутніх переможців!

Бажаємо всім чудового дня та яскравих вражень, і нехай майбутнє буде наповнене знаннями та можливостями!

[ Змінено: неділя 13 серпня 2023 14:56 PM ]
 
Для всіх

У період дистанційного навчання, комунікація та співпраця між батьками, вчителями та учнями відіграють вирішальну роль у досягненні успіху. Онлайн-школи створюють нову реальність навчання, де взаємодія відбувається віртуально, тому залучення всіх зацікавлених сторін стає важливішим, ніж будь-коли.

Співпраця між батьками та вчителями в онлайн-навчанні

 1. Створення позитивного середовища: Батьки та вчителі спільно можуть створити позитивне навчальне середовище, підтримуючи учнів і виявляючи розуміння щодо їхніх потреб і складнощів у процесі онлайн-навчання.

 2. Взаємозв'язок та зворотній зв'язок: Важливо встановити часті контакти між батьками, вчителями та учнями через електронну пошту, чати або відеоконференції. Взаємозв'язок дозволяє обмінюватись інформацією, відповідати на запитання і підтримувати учнів у їхньому навчанні.

 3. Моніторинг прогресу: Вчителі можуть регулярно інформувати батьків про академічний прогрес та поведінку учнів. Це допомагає батькам вчасно втручатись і підтримувати дітей на шляху до успіху.

 4. Підтримка мотивації: Батьки можуть грати важливу роль у підтримці мотивації своїх дітей. Вони можуть заохочувати їх до активного участі в навчальних процесах та відзначати їх зусилля.

 5. Спільні проекти та завдання: Залучення батьків у спільні проекти та завдання з дітьми допомагає створити більш глибоке з'єднання між учнями, батьками та вчителями, що сприяє покращенню рівня залученості учнів.

 6. Підтримка вчителів: Батьки можуть пропонувати свою підтримку вчителям у проведенні онлайн-уроків або в організації додаткових ресурсів для навчання.

 7. Взаємна довіра: Ключовим аспектом співпраці є взаємна довіра між батьками, вчителями та учнями. Розуміння, що всі сторони працюють на досягнення одного спільного мети - якісного навчання, допоможе забезпечити успішне онлайн-навчання.

Зрештою, активна співпраця між батьками, вчителями та учнями створює потужну основу для ефективного дистанційного навчання. Це допомагає дітям перебороти виклики та досягати високих результатів у навчанні, зберігаючи почуття спільноти та підтримки навколо них.