Blog entry by Оксана Поліщук

Anyone in the world

Школа батьківства

У онлайн-школі Вега немає класичних батьківських зборів і не буде НІКОЛИ.

Всі оцінки є конфіденційною інформацією, а всі питання навчання вирішуються з вчителями, тьюторкою чи директоркою особисто.

Проте наші батьки щодватижні збираються разом.
Для чого?

Вчитися, прокачувати батьківські скіли, спілкуватися. 

За 1,5 місяці навчання до наших батьків вже завітала  педагогиня-тренерка та юрист.

Сьогодні ж у нас зустріч з психологинею @tanya_ashaylova 

Тема надзвичайно важка і важлива- як говоряти з дітьми про війну?

На жаль, актуально, але віримо, що наша Перемога все ближче! 

Школа батьківства є необов'язковою, збирає лише тих батьків, кому дійсно цікава заявлена тема і входить у вартість навчання учня.

[ Modified: Monday, 14 October 2024, 7:53 PM ]