Blog entry by Оксана Поліщук

Anyone in the world

Вже хорошою традицією стало відзначати кращого учня чверті в онлайн-школі Вега і нагороджувати його стипендією. 

За кращого учня чверті голосують вчителі - враховують успішність, відвідування уроків, залученість у навчання.

Минулого року грошові призи собі вихопили:
🚀Артем Ткаченко 
🚀Альона Кузьменко 
🚀Дмитро Сухенко
🚀Іван Кутько 

Цього ж року стипендіальний рік у онлайн-школі Вега відкриває учень 11 класу Максим Рибалко- доречі, новенький ☺️
Стипендіати онлайн-школи Вега

Вітаємо Максима!
Гарного польоту з Вега!

[ Modified: Wednesday, 25 March 2026, 10:05 PM ]