Оксана Поліщук
Blog entry by Оксана Поліщук

Завершення семестру завжди передбачає звіт про успішність учнів їх батькам.
В онлайн-школі Вега практикуємо 2 форми звітів:
🚀Початкова школа навчається щодня з командою вчителів та має тьюторку. Так як класичних батьківських зборів в нас немає, бажаючі отримати фідбек мають записатися на зустріч, де їх чекатимуть тьюторка та директорка.
Попередньо збирається інформація щодо конкретної дитини і обговорюється з батьками.
🚀Старша та середня школа контролюються не менше- окрім постійного доступу до електронних журналів (які є і в початковій школі), доступу до всіх записів живих консультацій, батьки щочвертно отримують звіт директорки.
Пані Оксана особисто опитує вчителів, перевіряє оцінки та формує письмові звіти для кожної родини.
Звісно, до неї можна і на рандеву завітати- за попередніми домовленостями.
🚀У онлайн-школі Вега немає окремих навчальних груп у месенджерах для батьків, вчителів і учнів. Так як всі разом в 1 шкільній групі, проконтролювати заняття максимально легко. Як і отримати доступ до журналу з оцінками та коментарями вчителів, що працює 24/7.
Також важливо, що наші вчителі не ховають свої контакти, тож у разі виникнення потреби їм можна написати особисто.
🚀До 5 січня всі родини Веги отримають відгук про роботу учнів, їх залученість в консультації та позашкілля.
🚀Тим часом президентка школи готує фінансовий звіт- в нашій школі оплачують активність та старанність косміками - їх можна обміняти на безліч подарунків)
🙂Чекаємо канікул)