Blog entry by Оксана Поліщук

Anyone in the world

💙 Дорогі наші тати, мами та всі родичі Вега-космонавтів, які служать у лавах Збройних Сил України! 💛

Сьогодні хочемо звернутися до вас із величезною вдячністю та повагою.
Дякуємо за кожен день вашої служби, за силу, мужність і за те, що ви тримаєте наше небо мирним.
Саме завдяки вам ми можемо продовжувати навчатися, творити, мріяти й будувати наше майбутнє.

Бажаємо вам скорішої перемоги, міцного здоров’я та щасливого повернення додому.
Нехай кожна мить наближає нас до миру, а ваші родини завжди відчувають підтримку й любов.

Ми пишаємося вами.
Слава Україні! 💙💛