Оксана Поліщук
Blog entry by Оксана Поліщук
Anyone in the world
У онлайн-школі VEGA діє директорська стипендіальна програма ✨
Раз на чверть ми відзначаємо учнів, які демонструють високі академічні результати, лідерські якості та відповідальність.
Це про системність.
Про розвиток.
І про особистість.
Стипендіати цього навчального року:
💛 І чверть — Микита Почепень (9 клас)
💛 ІІ чверть — Анастасія Тута (9 клас)
У третій чверті перемогу впевнено та одноголосно здобув Дмитро Тарусін, 11 клас.
Вітаємо переможця!
Пишаємось досягненнями наших учнів.
VEGA — це школа, де створюють можливості для розвитку та підтримують тих, хто прагне більшого 💫