Оксана Поліщук
Blog entry by Оксана Поліщук
Anyone in the world
Нині у онлайн-школи Вега відбулася зустріч з єдиною українською антарктичною станцією. 🌟
Розташована вона на мисі Марина острова Галіндез за 7 км від західного узбережжя Антарктичного півострова. Між нами 15 000 кілометрів і 7 годин різниці в часі, а ще зараз там .. осінь! 🤩
Ми щиро вдячні біологу пану Олександру та фізикині пані Анні за екскурсію! ❤️