Blog entry by Оксана Поліщук

Anyone in the world

Вчора відбулося перше засідання книжкового клубу у 2024-2025 навчальному році ☺️

Влада з парламенту та пані Ірина - наша нова викладачка клубу - зібрали разом книгоманів, бажаючих познайомитися та поділитися новинками в світі книг☺️

Що ж, засідання вийшло крутецьким!
Тож - що ж нині читає Вега?

У підбірці🚀