Початкова школа

Початкова школа

Поліщук Оксана -
Кількість відповідей: 2

Початкова онлайн-школа — це місце, де ми допомагаємо учням зрозуміти світ навколо нас і розвивати ключові навички, необхідні для успішного життя. Наші досвідчені вчителі зроблять онлайн-уроки цікавими і змістовними, допоможуть дітям зрозуміти складні поняття та знайти свій унікальний підхід до навчання. Ви дізнаєтеся більше про наші програми, методи навчання та інші цікаві можливості для школярів 1-4 класів. Приєднуйтеся до нашої спільноти та допоможіть вашим дітям стати успішними та самостійними людьми!

Чекаємо учнів)

У відповідь на Поліщук Оксана

Re: Початкова школа

Видалений користувач -

Доброго дня!

Дуже цікаво почути про вашу початкову онлайн-школу! Які саме ключові навички ви намагаєтеся розвивати у дітей? Чи є в програмах певний акцент на конкретні предмети чи навички? І як саме ваші досвідчені вчителі роблять уроки цікавими та змістовними?

Також мене цікавить, яким чином ви допомагаєте дітям зрозуміти складні поняття та знайти свій унікальний підхід до навчання. Чи використовуєте ви якісь інноваційні методи навчання?

І, нарешті, якщо ми приєднаємося до вашої спільноти, які ще цікаві можливості чекають на наших дітей? Які додаткові ресурси та підтримку вони зможуть отримати у вашій школі?

Дякую за вашу відповідь!

У відповідь на Видалений користувач

Re: Початкова школа

Поліщук Оксана -
Із задоволенням відповідаємо)
Початкова школа побудована за моделлю звичайної класичної школи.
На кожен клас з 1 до 4 призначено декілька вчителів- предметників.
Всі вони сертифіковані та висококваліфіковані педагоги. Їх мета- не лише дати учням знання згідно програми НУШ по МОН, а і привити навички, що допоможуть у майбутньому. Ми за фінансову грамотність, проти булінгу, за ідентичність та творчість, за індивідуальність!
Всі уроки початкової школи обов'язково записуються, всі вчителі на зв'язку по мірі їх можливості.
Учні початкової школи обов'язково задіяні у всіх позашкільних заходах- від спорту до кулінарії.

Із задоволенням чекаємо нових учнів у Вега!