Вітаємо із закінченням навчального року і наступним класом! 🎉 🍹 🏖

Вітаємо із закінченням навчального року і наступним класом! 🎉 🍹 🏖

Поліщук Оксана -
Кількість відповідей: 2

Шановні учні, вчителі та батьки!

Вітаємо Вас із закінченням навчального року!
Ви всі були молодці! 🥇 🌟

Сьогодні ми перевели всіх дітей на платформі дистанційного навчання до наступних класів.
Наразі кабінети порожні, але з 25.08.23 всі учні побачать нові предмети першої чверті наступного класу!

Дякуємо за те, що ви з нами! ❤️
Все буде Україна!  🇺🇦


У відповідь на Поліщук Оксана

Re: Вітаємо із закінченням навчального року і наступним класом! 🎉 🍹 🏖

Shumytska Varvara -

Шанована онлайн-школо Вега,

Я, учениця 6 класу, хотіла б висловити свою найщирішу подяку вам за неймовірний досвід навчання, який я отримала у вашому закладі. Ви створили надзвичайно сприятливу та стимулюючу навчальну атмосферу, де я мала можливість розвивати свої здібності і відкривати нові горизонти знань.

Ваші вчителі — справжні професіонали, які не тільки передають свої знання, але й надихають нас на досягнення більшого. Вони завжди готові допомогти і пояснити будь-яку складність, створюючи комфортну і дружню атмосферу в класі. Я завжди відчувала підтримку та визнання своїх зусиль.

Особлива подяка вам за впровадження сучасних методів навчання та використання новітніх технологій. Навчання в онлайн-форматі стало для мене незабутнім досвідом, який підготував мене до викликів цифрової епохи. Я отримала навички самодисципліни, організації та ефективного використання ресурсів, що допоможуть мені у майбутньому.

Крім того, я б хотіла відзначити вашу багатогранну програму позашкільних заходів і культурного розвитку. Ви дозволили нам розширити свій світогляд через участь у конкурсах, виставках, творчих майстернях та екскурсіях. Це надихнуло мене на творчість та відкрило нові інтереси.

Хочу висловити вдячність адміністрації школи за підтримку та організацію всіх процесів. Ви створили команду фахівців, які займаються нашим благополуччям та успіхом. Ваше прагнення до найкращого сприяє нашому особистому зростанню і досягненню найвищих результатів.

Онлайн-школа Вега назавжди залишиться у моєму серці як місце, де я знайшла не тільки знання, але й справжню родину. Дякую вам за все, що ви робите для нас, учнів, і за те, що надаєте нам незабутній досвід навчання.