Записи блогу від Поліщук Оксана

Для всіх

Екстернатне навчання в Україні - це форма навчання, яка дозволяє студентам отримувати освіту без постійного відвідування університету або іншого навчального закладу. Присутня можливість такого навчання і у онлайн-школі Вега. Чим саме вона відзначається у нас?

Самостійність: Учні екстернату мають більше відповідальності за своє навчання. Вони зазвичай самостійно вивчають навчальний матеріал, виконують завдання та здійснюють контроль за своїми навчальними досягненнями- мають доступ до нашої навчальної платформи, до всіх матеріалів, проте зосереджені на виконанні контрольних робіт.

Гнучкий графік: Основною перевагою екстернатного навчання у Вега є можливість робити це віддалено та власним темпом. Учні з екстерну зазвичай можуть поєднувати навчання в декількох навчальних закладах, якщо вони, наприклад, навчаються поза Україною.

Відсутність регулярних занять: в учнів екстернату зазвичай відсутні регулярні заняття з викладачами, які були б типовими для звичайної  форми навчання. Замість цього, вони можуть відвідувати консультації з вчителями онлайн або звертатися до них за допомогою месенджерів. Номери всіх вчителів для учнів відкриті.

Екзаменаційна сесія: Навчання в екстернаті закінчується  здачею контрольних робіт на кінець семестру або навчального року. Вони знаходяться на навчальній платформі і перевіряються вчителями. Учні повинні самостійно підготуватися до цих оцінювальних заходів.

Доступ до ресурсів: учням надається доступ до навчальних матеріалів онлайн і до всіх записів уроків з класами. Це дозволяє їм отримувати інформацію та ресурси для навчання з будь-якого місця з Інтернетом.

Екстернатне навчання стає все більш популярним в Україні через свою гнучкість і можливість поєднувати навчання з роботою чи іншими зобов'язаннями. Екстернатне навчання у онлайн-школі Вега- можливість якісно і без стресу для дитини отримати знання та ліцензійні документи про освіту.

[ Змінено: неділя 26 травня 2024 03:46 AM ]