Записи блогу від Поліщук Оксана

Для всіх

Ми вирішили познайомити вас детальніше з роботою кожного Вега-класу.
Сьогодні про 9 клас.Я викладаю історію, пан Іван Верещака- математику та інформатику, пані Інна Дерманюк - українську мову, пані Тетяна Могильова - українську літературу, пані Аліна Мец- зарубіжну, пані Ірина Щербановська - англійську мову, пані Наталія Воробйова- географію, пан Сергій Байдик - трудове та мистецтво, пан Віталій Гусак - спорт, пані Ольга Сахарова та пані Галина Лучик - основи здоров'я та біологію, пані Оксана Окулова - хімію, пані Олена Антикуз - фізику.

Щороку 9 клас опрацьовує по 70 уроків української мови та літератури, зарубіжної, англійської, геометрії, алгебри, біології, географії, інформатики, по 52 історії України та географії, 35 - трудового, інформатики, мистецтва, основ здоров'я та спорту. А ще 68 уроків хімії та 87 фізики.

Канікули за планом, навчальний рік поділений на 4 чверті.
В кінці року - свідоцтво державного зразка.

Учні старшої школи мають і самостійну роботу, і працюють з вчителями в зумі щодня.
Всі матеріали є на платформі і згідно розкладу учень має опрацювати відео, презентацію самостійно і виконати дз або тест. Всі матеріали авторські, не з ютубу. Все оцифроване, батькам не треба витрачатися на книжки чи зошити.

Уроки з вчителями в нас починаються з 14.00 і є щодня - від 1 до 3 уроків.
Вони консультаційні, без перевірки д/з чи оцінювання - все це лише на платформі, в електронному журналі і строго конфіденційно.
Розклад зумів оновлюється що два тижня і містить не лише уроки, а і широке позашкілля, що робить команда президентки. Відвідування позашкілля - за бажанням, консультацій - за потребою.
Всі консультації записуються.

Наповнюваність класів невелика, ефективність висока - ви можете особисто пересвідчитися в цьому, відвідавши наш сайт vega.net.ua і переглянувши записи уроків.
Там же ви можете ознайомитися з демо платформи за відповідною кнопкою.

Домашні перевіряються вчителями раз на тиждень.
Спілкування - в робочій групі класу.

У всіх наших класах є можливість пробного безкоштовного тижня.

Вартість навчання- 3000 грн/міс, родинам військових- 2000.

Набір - вже 🚀

[ Змінено: четвер 30 травня 2024 00:14 AM ]